Direktlänk till inlägg 10 september 2011

Rubrik saknas

Av Skidgymnasiet - 10 september 2011 19:31

Här kommer den efterlängtade uppdateringen av bloggen av veckans tillgivna bloggare!

Vad har hänt? Jo en testvecka har ägt rum, jag som varit en sjukling under veckan har dock inte deltagit förutom på ett antal friidrottsgrenar där konditionen inte behövdes. Och under de tråkiga träningslösa timmarna, har jag försökt att ladda batterierna till Norge-lägret som är nästa vecka, men tydligen så vill gudarna mig nå ont då jag igår fick reda på att jag måste äta penicillin :O less är ju vad man blir... men vem vet kanske dyker upp på måndag ändå   


Annars har ju idol böööörjat!!!   

Sammanfattning av ny idoljury:

Bard = konstig, störd och en aning rolig

Nya killen till vänster som jag inte kommer ihåg namnet = en tråkmåns. Hoppas på förbättring.

Laila och bagge = lika bra som vanligt!


Hoppas nu på att Norrland leverear i år och slår Elektropop killen, tror han kan vara en farlig kandidat i årets upplaga! :O


Ha en bra lördagskväll allesammans!

 
ANNONS
 
Ingen bild

HAHA

11 september 2011 16:22

HAHAHAHHAHAH....HAHAHAAHA

Från
    Kom ihåg mig
URL

Säkerhetskod
   Spamskydd  

Kommentar

Av Skidgymnasiet - 3 oktober 2014 12:23


Hejsan alla tappra läsare som trots URKASS uppdatering fortfarande klickar sig in hit med hopp om ett inlägg. Som den duktiga 4a jag nu har blivit tänkte jag försöka bryta denna dåliga trend genom att för första gången sen årskurs 1 blogga lite. Känn...

Av Skidgymnasiet - 13 januari 2014 16:28

I veckan (v.2), har vi inte varit så många längdisar på skid. här är en bild från torsdagssamlingen: De flesta andra har varit på cup-tävlingar i Idre (förflyttat från Örebro pga. snöbrist) Fredagens träning ägnade jag, Anthony och André åt St...

Av Skidgymnasiet - 1 december 2013 21:14

Tjena bloggen Erik här. Idag har jag inte gjort ett skit förutom skidor och skoter kurs. Kursen var intressant och tråkig. Här är en fin bild på kalle som var med på kursen.  sorry för den suddiga bilden ...

Av Skidgymnasiet - 28 mars 2013 21:56

SuperSkiers vackraste fans kunde inte längre hålla inne sina känslor och spelade in detta emotionellt rörande klipp. Tack!Ni förstår inte hur mycket ni betyder för oss. Allt vi någonsin gjort och allt som vi någonsin kommer göra, gör vi för a...

Av Skidgymnasiet - 24 mars 2013 21:01

FAST-GLANCE: -Idag har jag, simon och tobi kört skoter hela dagen vilket var mycket roligt.  -Tävlingssäsongen lider mot sitt slut och vi njuter av fin skidåkning här i gälka-kommun. - Ett virus håller på att äta upp lurkens kropp -Tobias har...

Presentation

Fråga mig

3 besvarade frågor

Kalender

Ti On To Fr
     
1
2
3
4
5 6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
<<< September 2011 >>>

Tidigare år

Sök i bloggen

Senaste inläggen

Kategorier

Arkiv

Länkar

RSS

Besöksstatistik

Följ bloggen

Följ Gällivare Skidgymnasium med Blogkeen
Följ Gällivare Skidgymnasium med Bloglovin'

Skaffa en gratis bloggwww.bloggplatsen.se